Біоресурси та віруси

VII Міжнародної конференції "Біоресурси та віруси"

Конференція «Біоресурси та віруси»

Для участі у VII Міжнародній конференції Вам необхідно:

• Зареєструватися до 1 березня 2013 року

• Надіслати тези до 5 квітня 2013 року.

• Оплатити оргвнесок до 15 квітня 2013 року.

Останнім часом у всьому світі збільшилася кількість вірусних інфекцій людини, тварин та рослин, що вимагає негайної та ефективної протидії. Навіть короткий перелік вірусних інфекцій (грип людини та птахів, СНІД, SARS, гепатити, поліомієліт, сказ, лейкози, вірусіндукований канцерогенез, ящур, гастроентерити, губчаста енцефалопатія - “сказ корів”, ризоманія цукрових буряків, мозаїка та жовтяниця злакових і т.д.) показує глобальність проблеми, яка стоїть перед людством, Україною, Києвом. Недбале ставлення до питань профілактики вірусних інфекцій та боротьби з ними може спричинити погіршення як соціальної (внаслідок погіршення здоров’я населення), так і економічної (збитки через втрату продукції) ситуації. Вищесказане зумовлює потребу регулярного спілкування фахівців з вірусології та суміжних дисциплін для обговорення наявних проблем та шляхів їх вирішення. Велика увага приділяється роботі з молодими учасниками та питанню вищої освіти у галузі вірусології.
Традиція проведення міжнародної наукової конференції «Біоресурси та віруси» була започаткована проф. А.Л. Бойком (на той час – завідувачем кафедри вірусології Київського національного університету імені Тараса Шевченка) у Ялті за сприяння Нікітського ботанічного саду ще у 1996 році.
Сьогодні «Біоресурси та віруси» – це один із найбільших в Східній Європі форумів, створений спеціально для обговорення актуальних проблем медичної, ветеринарної, фітовірусології, хіміотерапії, екології та біобезпеки при виникненні нових інфекцій. Конференція широко відома як серед вітчизняних фахівців, так і за кордоном. В ній регулярно беруть участь науковців з Росії, Білорусі, Молдови, Грузії, Литви, Казахстану, Чехії, Угорщини, Німеччини, Англії. Для студентів та аспірантів біологічних дисциплін це гарна можливість поспілкуватися з провідними науковцями та роботодавцями. Біоресурси та віруси – це подія, яка висвітлюється не лише в спеціалізованих, але й в масових засобах інформації.

Більше інформації на сторінці конференції WWW.BV2013.16MB.COM та за телефонами: +38(044)5213502; +38(068)3584914 (Компанець Тарас Анатолійович)

Будемо раді зустрічі на конференції!

Організатори конференції:

ННЦ "Інститут біології"    Київський національний університет імені Тараса Шевченка    Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України       Товариство мікробіологів України        Національна Академія наук України