Викладачі

Серга Світлана Валеріївна

Кандидат біологічних наук, асистент кафедри

Серга Світлана Валеріївна

Народилась 26 грудня 1985 року.

Сфера наукових інтересів: ендосимбіотичні бактерії у природних популяціях Drosophila механізми взаємодії симбіонтів та їх хазяїв; мобільні генетичні елементи Drosophila melanogaster

Освіта:

У 2010 отримала диплом магістра з відзнакою (кафедра загальної та молекулярної генетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка). З 2010 по 2012– аспірант кафедри, а з 2011 року працює асистентом кафедри. У 2012 році захистила кандидатську дисертацію за темою «Репродуктивні паразити у природних популяціяхдрозофіл України та їх вплив на генетичні процеси у Drosophilamelanogaster».

1. Серга С.В., Проценко А.В., Жук О.В., Козерецкая И.А. Wolbachia sp. и соотношение полов в природных популяциях Drosophila melanogaster Украины // Досягнення і проблеми генетики, селекції та біотехнології: Зб. наук. пр./ Укр. т-во генетиків і селекціонерів ім. М.І.Вавилова. – К.: Логос, 2007. – т.1. – с. 304-308.
  2. Serga SV, Rozhok AI, Protsenko OV, Kozeretska IA, Mousseau TA (2010) Spiroplasma in natural populations of Drosophila melanogaster from Ukraine. Dros. Inf. Serv. – 2010. - Vol. 93, 148-154.
  3. Cерга С.В., Демидов С,В., Козерецька І.А. Инфицирование Wolbachia не влияет на частоту кроссинговера у Drosophila melanogaster // Цитология и генетика. - 2010. - т.44, №4. – с.55-60.
  4. Серга С.В., Козерецкая И.А. Уровень инфицированности природной популяции дрозофилид Киева внутриклеточной бактерией Wolbachia // Фактори експериментальної еволюції організмів: Зб. наук. пр./ Укр. т-во генетиків і селекціонерів ім. М.І.Вавилова. – К.: Логос, 2010. – т.8. – с. 240-244.