Артеменко Олександр Юрійович

Кандидат біологічних наук, асистент кафедри

Артеменко Олександр Юрійович Александр Юрьевич

Народився 26.04.1975 м. Київ

Закінчив кафедру біофізики Київського національного університету імені Тараса Шевченко кандидат біологічних наук з 2007 р.

Асистент з 2005 р.

Фахівець в галузі біофізики

Спецкурси: «Лабораторний практикум з біофізики»«Основи флуоресцентної мікроскопії» ,  «Сучасні інформаційні технології в біології»

Кандидат біологічних наук (спеціальність 03.00.02-біофізика)

Освіта:

1997- 2002 рр. - студент біологічного факультету Київського університету імені Тараса Шевченка; 2002-2007 рр. - аспірант кафедри біофізики біологічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка

З 2005 р. - по теперішній час – асистент кафедри біофізики ННЦ "Інститут біології".

Навчальні курси

"Лабораторний практикум з спектральних методів досліджень", "Основи флюоресцентної спектроскопії", "Лабораторний практикум з біофізики", "Сучасні інформаційні технології в біології"