Наукове товариство студентів та аспірантів Навчально-наукового центру "Інститут біології"

Наукове товариство студентів та аспірантів
Навчально-наукового центру "Інститут біології"
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

БіоНТСА є членом Союзу НТСА Київського національного університету імені Тараса Шевченка, який виступає центром об'єднання студентів і аспірантів різних факультетів та інститутів університету. На сьогодні до Союзу НТСА КНУ імені Тараса Шевченка входять 15 наукових товариств.

Цільова аудиторія НТСА — це активні молоді люди, котрі прагнуть реалізувати свій інтелектуальний потенціал.

Місія БіоНТСА

БіоНТСА – це команда молодих цілеспрямованих людей, яка створює творче наукове середовище через реалізацію успішних проектів, орієнтованих на підтримку наукових ідей, інновацій та обмін знаннями серед молодих учених, які проводять свої дослідження в галузі біології, екології та медицини.

Наші контакти:

WEB: http://www.biontsa.info
Адреса: м. Київ, проспект Академіка Глушкова 2, корпус 12, кімната БіоНТСА (біля наукової бібліотеки), консультаційні години вт.,чт. та пт. з 14:00 до 18:00.
Стенд НТСА ННЦ «Інститут біології» знаходиться у вестибюлі інституту.

БіоНТСА відкрите для нових ідей та пропозицій до співпраці!