Викладачі

Кандидат біологічних наук, доцент

Фурзікова Тетяна Михайлівна

телефон: +38-044-521-32-31

Народилася 09.06.1972 (с. Рагівка Поліського району, Київської області)

Сфера наукових інтересів: вивчення антимікробних властивостей новосинтезованих металовмісних комплексів.

Спецкурси:  ”Цитологія мікроорганізмів”, „Грунтова мікробіологія”, „Біологія та систематика окремих груп мікроорганізмів”.

Освіта:

У 1994 закінчила біологічний факультет Київського університету, 2001- аспірантуру кафедри мікробіології та загальної імунології біологічного факультету. У 2001 – захистила кандидатську дисертацію на тему „Вплив макроорганізму та хіміотерапевтичних препаратів на біологічні властивості біоспорину та субаліну”.

Місце роботи:

З 2001 - молодший науковий співробітник, з 2003 науковий співробітник, з 2006 року старший науковий співробітник та завідуючий НДЛ мікробіологічних та імунологічних проблем біотехнології біологічного факультету Київського університету. З 2007 - на посаді доцента кафедри мікробіології та загальної імунології.

Куратор 5-го курсу групи мікробіологів.

Автор 34 публікації, 4 навчально-методичні роботи.

1. Цитологія мікроорганізмів. Методичні рекомендації до спец практикуму. К., 2000 (співавт);

2. Мікробіологія : Підручник. К., 2005, 2008 (у співавт);

3. Антимікробні властивості новосинтезованих гетеробіметалічних Cu/m (M=Zn, Cd) комплексів з етилендіаміном // Вісник Київ. національного ун-ту імені Тараса Шевченка,2006 (у співавт.)

4. Л.Г.Степура , Фурзікова Т.М., Сорокулова І., Лутченко В., Путніков А. Ростова активність складових біоспорину при використанні відварів лікарських рослин.// Вісник Київського національного   університетету імені Тараса Шевченка, Біологія, 2011.- № 57. – С.37-39.