Лабораторія Генетики та молекурярної біології

Городна Олександра Володимирівна

Кандидат біологічних наук

Завідувач НДЛ «Молекулярної біології та генетики»

Городна Олександра Володимирівна

контактні телефони: (044)522-39-95, вн. т. 27-53; 097-2455676, 093-8383177; 044-2237890

Сфера наукових інтересів: молекулярно-генетичні маркери, цитогенетика, популяційна генетика риб

Олександра Володимирівна у 1993 році закінчила Київський державний університет імені Тараса Шевченка, кафедру генетики.

1993-2004рр за розподіленням після навчання працювала у Інституті розведення і генетики тварин УААН

2004-2006 Інститут Агроекології і біотехнології

2006-2010 Інститут рибного господарства

З 2010р КНУ імені Тараса Шевченка, ННЦ «Інститут біології»

У 2003 році захистила кандидатську дисертацію за темою: “Молекулярні маркери в еколого-генетичному моніторингу сільськогосподарських тварин”

1. Glazko V.I., Gorodna A.V., Tarasjuk S.I., Sipko T.P.The rates of   evolution   of  elektrophoretikal  charakteristics  some mammalian species. /Evolution   of   Mammalian   elektrophoretical characteristics Species: Intern. Symp. -London, 1995.

2. А.В.Городная, И.Г.Моисеева,  В.И.Глазко, A.A.Cевастьянова Полиморфизм некоторых генетико-биохимических систем у кур. / Доклады Россельхоз. Академии. - 1997. - №1. - С. 31-33.

3.Т.Н. Дымань, С.И.Тарасюк, Т.П. Сипко, А.В. Городная, А.В. Кушнир, В.И. Глазко                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Участие маркеров структурных генов и анонимных последовательностей ДНК в генетической дифференциации у видов OvisariesL. и OvisnivicolaborealisЦитологияигенетика.  - 2000.

4. Gorodna A. V., Glazko V.I.  The comparative analysis of ISSR-PCR polymorphism at grey Ukrainian and Holstein-Friesian breeds of cattle. /Isozym Bul. -2001.

5. Городна О.В., Глушко Ю.М., Тарасюк С.І.    Специфіка генетичної структури українських рамчастих коропів окремих рибогосподарств України. / Науково-техн. бюл., Ін-т біології тварин і ДНДКІ ветпреп. та корм. добавок. Львів, 2010.

6. А.В.Городная, А.Є.Мариуца, С.И.Тарасюк  Информативность ДНК маркеров при изучении специфики генетической структуры сазана амурского./ Рыбоводство и рыбное хазяйство. – НГАУ,Новосибирск, 2011.