Торгало Єлизавета Олександрівна

Кандидат біологічних наук

науковий співробітник

Відповідальний секретар наукового видання «Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка» серія «Біологія» та «Проблеми регуляції фізіологічних функцій» Сайт: http://biovestnik.com/

Торгало Єлизавета Олександрівна

Cфера наукових інтересів: вивчення профілактичної дії мультипрбіотиків на структурно-функціональний стан органів шлунково-кишкового тракту в умовах онтогенезу.

Освіта

магістр з біохімії (2004) – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, біологічний факультет.

кандидат біологічних наук (2009) Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Член Українського біохімічного товариства.

Публікації

Автор 20 статей та 35 тез доповідей на всеукраїнських та міжнародних наукових зібраннях.

Основні праці:

1. Торгало Е.А. и др. Процессы перекисного окисления липидов в митохондриях печени крыс при действии стресса // 16-я  Российская конференция “Гепатология сегодня”. – 21-23 марта 2011 р. – г. Москва, РФ– С. 32.

2. Torgalo E.A., at all. The influence of multiprobiotic symbiter acidifolic on mucosal lipid peroxidation of rats of different age // 8 International Phd student symposium. Germany. Gettingen 14-17 september 2011. p 109.

3. Торгало Е.А. и др. Влияние мультипробиотика Симбитер ацидофильный на состав продуктов перекисного окисления липидов во внутренних органах крыс разного возраста // 3-я Международная научно-практическая конференция "Достижения молодых ученых в развитиии инновационных процессов в экономике, науке, образовании". 10-12 октября 2011г. г. Брянск. Россия. - С. 228.

4. Торгало Є.О., та ін. Активність аланінамінотрансферази у щурів різного віку та за умов періодичного введення мультипробіотика «Симбітер® ацидофільний» // Світ медицини та біології. – 2011.

5. Torgalo L.О., at. all. The influence of multiple strain probiotic on pro-/antioxidant balance in blood serum of rats of different age // International Scietific Conference on Probiotics and PrebioticsIPC 2011. 14-16 june. 2011. Kosice. Slovakia.

6. Торгало Е.А. и др. Действие мультипробиотика Симбитер на перекисное окисление липидов в гепатоцитах крыс разного возраста // 8-я Научная сессия Института гастроэнтерологии и клинической фармакологии СПбГМА им. И.И. Мечникова и Северо-Западной Школы гастроэнтеролога и гепатолога «Санкт-Петербург – Гастросессия-2011», 24–25 ноября 2011 года.

7. Торгало Є.О. та ін. Вплив мультипробіотика «Симбітер® ацидофільний» на вміст продуктів перекисного окиснення ліпідів у сироватці крові та тканинах внутрішніх органів у щурів різного віку // Вісниу КНУ ім. Тараса Шевченка. Серія Проблеми регуляції фізіологічних функцій. – 2011. - № 14. – С. 46-47.