Постоєнко Олена Михайлівна

старший науковий співробітник

Постоєнко Олена Михайлівна

тел.(+380 44) 5221648

Сфера наукових інтересів: вплив факторів оточуючого середовища на розвиток вірусної інфекції, діагностика вірусних інфекцій, вплив ксенобіотиків на розвиток інфекції і на вміст каротиноїдів у рослинах

1987 - Київський національний університет імені Тараса Шевченка
2003 - кандидат біологічних наук, Київський національний університет імені Тараса Шевченка

Місце роботи
1987- 2011- робота в лабораторії «Екологія вірусів та діагностика вірусних захворювань» ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка на посадах інженера, наукового співробітника.
З 2011 року по теперешній час - робота в лабораторії «Екологія вірусів та діагностика вірусних захворювань» ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка на посаді старшого наукового співробітника..

Публікації
Число публікацій у профільних журналах: 15
Участь у наукових конференціях чи конгресах (кількість тез доповідей): 11
Патенти: 1

1. N. Senchugova, O. Postoenko The sugar beet viral infection spreading in central Ukraine // The articles Stephan Angeloff institute of microbiology. Second Congress of Virology (Days of Virology in Bulgaria) Sofia. - 2008. - P.315 – 318.
2. Постоєнко О.М. Характеристика вірусів, що уражують цукрові буряки.- Вісник КНУ, 2011, вип.14.- С.53 – 57.
3. Постоєнко О.М Критерії відбору територій для фітосанітарного моніторингу вірусів в агроценозах.- Агроекологічний журнал.- 2012, № 3, С. 18 – 20.