Лабораторія мікробіології

Путніков Андрій В'ячеславович

Телефон:  +38 (044) 521 32 31

mail to: steling@bigmir.net

Сфера наукових інтересів: бактеріальна імуномодуляція; імунологія пухлинного росту, імуноад’ювантна терапія раку, мононуклеарні фагоцити за пухлинного росту,  моделювання патології шлунково-кишкового тракту та методи їх корекції.

В 1999 році закінчив Одеський Державний Університет імені І.І.Мечникова.

2010 до сьогодні провідний інженер НДЛ «Мікробіологічних та імунологічних проблем біотехнології» ННЦ «Інститут біології» відділення експериментальної біології.

2007 2010 Інженер I категорії НДЛ «Мікробіологічних та імунологічних проблем біотехнології» ННЦ «Інститут біології» відділення експериментальної біології.

2002 – 2007  Інженер ІI категорії НДЛ «Мікробіологічних та імунологічних проблем біотехнології» ННЦ «Інститут біології» відділення експериментальної біології.

1. Путников А.В., Гарманчук Л.В., Сенчило Н.В., Федорчук А.Г., Лузина О.Я., Фурзикова Т.М. Инактивированные микробные клетки Stahhylococcus Wood – 46 тормозят рост опухоли и усиливают инфильтрацию лимфоцитов опухоли.//Імунологія та алергологія: наука і практика, №2, 2011 , с. 87-89.

2. Фурзікова Т.М., Сорокулова І., Лутченко В., Путніков А. Ростова активність складових біоспорину при використанні відварів лікарських рослин// Вісник Київського національного   університетету  імені Тараса Шевченка, Біологія, 2011.- № 57.  – С.37-39.

3. Михайлова І.Г., Путніков А.В., навчально-методичний посібник «Робочий зошит з хімії для 7-го класу»// Видавництво «Школяр», 112 с., 2011, з грифом МОН.

4. Сківка Л.М., Путніков А.В., Слободяник Г.І., Позур В.В., Позур В.К. Вплив інактивованого Staphylococcus aureus на ріст карциноми Л'юіс у мишей//Тези доповідей X з’їзду Товариства мікробіологів України, 15 – 17 вересня 2004 р., Одеса. – С.167.