Лабораторія мікробіології

Провідний інженер

Рослова Наталія Миколаївна

Телефон:  +38 (044) 521 32 69

Сфера наукових інтересів: виконує наукову тематику кафедри цитології, гістології та біології розвитку, зокрема проводить морфометричний аналіз гістологічних препаратів різних органів нейроімуноендокринної системи, імуноферментний аналіз, статистичний аналіз тощо.

В 2001 році з відзнакою закінчила Київський національний університет імена Тараса Шевченка, кафедру цитології, гістології та біології розвитку;

у 1995 з відзнакою закінчила Перше Київське медичне училище за спеціальністю лабораторна діагностика та отримала кваліфікацію фельдшер-лаборант

2002 – провідний інженер НДЛ «Мікробіологічних та імунологічних проблем біотехнології»

2001-2002 – лікар-лаборант ТОВ «Медична лабораторія»

1996-2001 – фельдшер-лаборант КМКЛ № 5;

1. Бузинська Н.О., Пазюк Л.М., Ткаченко О.В., Рослова Н.М. Вікові особливості контролю стресорної реакції опіоїдною системою мозку // Вісник морфології (Reportsofmorphology). -2006. -Т. 12. -№.1 –С. 1-4.
  2. Дзержинський М.Е., Пазюк Л.М., Бузинська Н.О., Олексієнко Н.В., Рослова Н.М. Адаптаційний вплив окситоцину та мелатоніну на реакцію бурси Фабріціуса птахів на тлі холодового стресу і темряви // Вісник КНУ. - 2010. - Вип. 56. - С. 19-21.