Лабораторія мікробіології

інженер I категорії

Святецька Віталіна Миколаївна

Телефон:  +38 (044) 521 32 31

Сфера наукових інтересів: вивчення протипухлинної та імунологічної дії синтетичних та природних речовин, електрофорез білків

В 2002 році закінчила Київський національний університет імена Тараса Шевченка;

спеціальність – санітарний фельдшер. В 1997 році закінчила Київське медичне училище № 1.

2009 – до сьогодні інженер I категорії НДЛ «Мікробіологічних та імунологічних проблем біотехнології» ННЦ «Інститут біології» відділення експериментальної біології.

2008- 2009  Інженер ІI категорії НДЛ «Мікробіологічних та імунологічних проблем біотехнології» ННЦ «Інститут біології» відділення експериментальної біології.

2002-2008  Інженер ІII категорії НДЛ «Мікробіологічних та імунологічних проблем біотехнології» ННЦ «Інститут біології» відділення експериментальної біології.

1. В.М.Святецька, В.В.Позур, Р.С.Довгий, М.М.Сухомлин, О.М.Макаренко. Реакція органів імунної системи на дію екстрактів міцелію і культуральної рідини базидієвих грибів Leucoagaricus macrorhizus та Ganoderma Iucidum IN VIVO. .// Вісник проблем біології і медицини.-2011, випуск 2 т.3 (86)-с.30-34.

2. Яворська Н.В., Рудик М.П., Мележик І.О., Святецька В.М., Гаділія О.П., Моложава О.С., Позур В.К. Вплив комплексного застосування оцтово-кислого цинку та Trigonella foenum Graecum на киснезалежний метаболізм макрофагів щурів за умов хронічної алкогольної інтоксикації //Сучасні проблеми токсикології, №4, 2011.

3. Святецька В.М., Гарманчук Л.В., Сенчило Н.В., Кульчіков А.Є., Макаренко А.М. Рівень циркулюючих імунних комплексів у сироватці крові експериментальних тварин з індукованим інсультом. Гематологія та трансфузіологія.- 2010, №3 - с.27-29

4. Макаренко А.Н.,   Миронюк   Ю.Н., Моложава  О.С., Позур В.К., Святецкая В.Н. Иммунореативность организма крыс с зкспериментальным гемморагическим інсультом при стафилококковой инфекции с циклофосфан-индуцированной супрессией //16 Всероссийская конференция «Нейроиммунология», «Нейроимидж» научно-практическая конференция неврологии - 23-26мая, 2007.-С.75-76.