Лабораторія мікробіології

провідний інженер

Ткаченко Олена Василівна

Телефон:  +38 (044) 521 32 69

Сфера наукових інтересів: виконує наукову тематику кафедри цитології, гістології та біології розвитку, зокрема виготовлення та гістологічний аналіз препаратів різних органів нейроімуноендокринної системи, здійснює статистичну обробку даних тощо.

Закінчила хіміко-технологічний факультет Київського політехнічного інституту за спеціальністю інженер хімік-технолог

2002 – провідний інженер НДЛ «Мікробіологічних та імунологічних проблем біотехнології»

2001-2002 – завідуюча учбовою лабораторією кафедри цитології, гістології та біології розвитку

2000-2001 інженер ІІІ категорії наукової групи кафедри цитології, гістології та біології розвитку біологічного факультету Київського університету імені Тараса Шевченка

1991-2000 лаборант наукової групи кафедри цитології, гістології та біології розвитку біологічного факультету Київського університету імені Тараса Шевченка

1. Бузинська Н.О., Пазюк Л.М., Ткаченко О.В., Рослова Н.М. Вікові особливості контролю стресорної реакції опіоїдною системою мозку // Вісник морфології (Reportsofmorphology). -2006. -Т. 12. -№.1 –С. 1-4.