Лабораторія мікробіології

інженер I категорії

Яворська Наталія Валеріївна

Телефон:  +38 (044) 521 32 31

Сфера наукових інтересівдослідження новосинтезованих сполук, протипухлинна та антимікробна активність речовин

В 1990 році закінчила Київський національний університет імена Тараса Шевченка.

2009-2012 Інженер I категорії НДЛ «Мікробіологічних та імунологічних проблем біотехнології» ННЦ «Інститут біології» відділення експериментальної біології.

2006-2009 Інженер II категорії НДЛ «Мікробіологічних та імунологічних проблем біотехнології» ННЦ «Інститут біології» відділення експериментальної біології.

2004-2006 Інженер III категорії НДЛ «Мікробіологічних та імунологічних проблем біотехнології» ННЦ «Інститут біології» відділення експериментальної біології.

Публікації

1. Кокозей В.М., Гарманчук Л.В., Нестерова О.В., Яворська Н.В., Федорчук О.Г., Сенчило Н.В., Перепелиціна О.М., Позур В.В Застосування ацетатного комплексу міді та кадмію з етилендиаміном як протипухлинного та антиметастатичного засобу // Патент на корисну модель №36261 від 27.10.2008.

2. Сенчило Н.В.,  Гарманчук Л.В., Яворська Н.В., Позур В.К. Розробка імуноферментної тест-системи для діагностики захворювань стафілококової етіології // Імунологія та алергологія, 2008.

3. Т.М.Фурзікова, Н.В.Яворська, В.В.Позур, А.В.Шевцова, О.В.Нестерова, В.М.Кокозей Формування  резистентності грамнегативних та грампозитивних тест-культур до ацетатного комплексу Cu/Cd з етилендіаміном // Буковинський медичний вісник, 2008, том 12, №2.

4. Сенчило Н.В., Яворська Н.В., Федорчук О.Г., Гарманчук Л.В., Перепелиціна О.М., Нікуліна В.В., Позур В.К. Модифікуючий вплив тейхоєвої кислоти на ріст та метастазування карциноми легень Льюїс // Імунологія та алергологія 2008, 3.

5. Сенчило Н.В.,  Гарманчук Л.В., Яворська Н.В., Позур В.К. Immunotherapy and development of the culture breast cancer // Annals of Oncology, vol.20, supplement 2., 2008.

6. Яворська Н.В., Рудик М.П., Мележик І.О., Святецька В.М., Гаділія О.П., Моложава О.С., Позур В.К. Вплив комплексного застосування оцтово-кислого цинку та Trigonella foenum Graecum на киснезалежний метаболізм макрофагів щурів за умов хронічної алкогольної інтоксикації //Сучасні проблеми токсикології, №4, 2011.