Штат

Інженер ΙΙ категорії

Вовкун Тетяна Вікторівна

Телефон: 418-52-41

Сфера наукових інтересів: нейрогуморальна регуляція кровообігу, травлення і тканинного дихання

Закінчила у 2006 році Київський Національний університет імені Тараса Шевченка, і отримала повну вищу освіту за спеціальністю “Фізіологія людини і тварин”.

Публікації:

1. Штанова Л.Я., Говоруха Т.М., Косян А.М., Бабан В.М., Вовкун Т.В., Таран Н.Ю., Весельський С.П., Макарчук М.Ю. Профілактичний вплив флавоноїдів кверцетину й рутину, одержаних з надземних частин Fagopyrumesculentum, при етанольних ураженнях слизової оболонки шлунку щура // Загальна патологія і патологічна фізіологія. - 2010. - Т.15, № 3. – С.159-164.

2. Штанова Л.Я., Говоруха Т.М., Косян А.М., Бабан В.М., Вовкун Т.В., Таран Н.Ю., Весельський С.П., Макарчук М.Ю. Порівняльна характеристика гастропротекторної, антисекреторної і антиоксидантної дії кверцетину, омепразолу та ранітидину // Фітотерапія. - 2010. - № 4. - С.47-52.

3. Вовкун Т.В., Штанова Л.Я. Порівняльна характеристика ефектів кверцетину, омепразолу і ранітидину на шлункову секрецію у щурів з перев’язаним пілорусом // Збірник наукових праць за матеріалами VIIІ Міжрегіональної наукової конференції «Актуальні питання біології та медицини», 27-28 травня, Луганськ. – 2010. – С.26.

4. Штанова Л.Я., Вовкун Т.В., Говоруха Т.Н., Бабан В.Н., Весельский С.П., Макарчук Н.Е. Сравнительная характеристика действия кверцетина, омепразола и ранитидина на секреторную деятельность желудка крысы // Гастроэнтерология Санкт-Петербурга. – 2010. - № 2-3.- С.М99-100.

5. Штанова Л.Я, Говоруха Т.М., Вовкун Т.В., Бабан В.М., Косян А.М., Таран Н.Ю. Коригування рутином резистентності слизової оболонки шлунка щура за різних моделей гострих уражень // Тези доповідей V Міжнар.наук.конф.«Психофізіологічні та вісцеральні функції в нормі і патології», 6-8 жовтня 2010 р. – Київ: Київський університет. – С.240.

6. Штанова Л.Я., Говоруха Т.М., Косян А.М., Бабан В.М., Вовкун Т.В., Таран Н.Ю., Весельский С.П. Посилення кверцетином і рутином резистентності слизової оболонки шлунка щура до ураження етанолом і індометацином // Інформаційна та негентропійна терапія. – 2010. - № 1. - С.17-18.

7. Штанова Л.Я, Бабан В.М., Вовкун Т.В., Весельський С.П. Роль ендогенних простагландинів у опосередкуванні захисних ефектів рутину і кверцетину на слизову оболонку шлунка щура, уражену етанолом. Матеріали науково-практичної конференції «Стандарти діагностики та лікування в клініці внутрішніх хвороб». Вінниця, 13-14 квітня 2011 р. Стор.97.

8. Штанова Л.Я, Говоруха Т.М., Вовкун Т.В., Бабан В.М., Весельський С.П., Гарник Т.П. Лікувально-профілактичні можливості застосування рослинних поліфенолів при хворобах шлунка. Матеріали науково-практичної конференції «Актуальні питання народної і нетрадиційної медицини: здоров»я та довголіття». 02-03 червня 2011 рік. Стор. 97.

9. Макарчук М.Ю., Гарник Т.П., Таран Н.Ю., С.П.Весельський, Л.Я. Штанова, Т.М.Говоруха, А.М.Касян, Т.В.Вовкун, В.М.Бабан. Порівняльна характеристика гастропротекторної, антисекреторної і антиоксидантної дії кверцетину, омепразолу та ранітидину // Фітотерапія.- 2010.- №4.- С.26-29.