Друк PDF

Починаючи з 50-х років 20-го століття наукові зусилля співробітників НДІ фізіології та кафедри фізіології людини і тварин, спрямовані на дослідження діяльності серцево-судинної системи, очолив відомий вчений член-кор. А.І. Ємченко. У подальшому цей напрямок наукової діяльності очолював професор, а згодом завідувач кафедри фізіології людини і тварин В.О.Цибенко. У 1991 році в НДІ фізіології була утворена і впродовж багатьох років успішно функціонувала неструктурна лабораторія фізіології кровообігу, науковим керівником якої був проф. В.О.Цибенко, а його заступником - старший науковий співробітник НДІ фізіології, д.б.н. П.І.Янчук. З січня 2011 р. на базі лабораторії фізіології кровообігу створено відділ фізіології кровообігу, завідувачем якого є д.б.н. П.І.Янчук.