Мединська Катерина Олександрівна

medynska

к. 134

телефон: 526-21-39

Народилась у 1980 р, м. Київ.

У 2006 р. закінчила біологічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка за фахом «біофізика».

Основні наукові інтереси: дослідження механізмів впливу фізичних факторів на біологічні структури в нормі та при патології.

Освіта та кваліфікації:

2004 р. – бакалавр, спеціальність біологія, біологічний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка;

2006 р. – магістр-біофізик, викладач біології (диплом з відзнакою), біологічний факультет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка;

2011 р. – кандидат біологічних наук (біофізика), Київський національний університет імені Тараса Шевченка, науковий керівник проф. Нурищенко Н.Є. Тема дисертаційної роботи «Вплив ультразвуку різних інтенсивностей на структурно-функціональний стан актоміозину скелетних м’язів in vitro».

Місце роботи і посада:

2010 р. інженер II категорії, що проводить науково-технічні розробки, НДЛ „Генетики індивідуального розвитку”, Київський національний університет імені Тараса Шевченка;

2011-2012 р. інженер I категорії відділу Біофізики НДІ фізіології імені академіка Петра Богача ННЦ «Інститут біології», Київський національний університет імені Тараса Шевченка;

2012 р. – по теперішній час – молодший науковий співробітник відділу Біофізики НДІ фізіології імені академіка Петра Богача ННЦ «Інститут біології», Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Методи: препаративної білкової хімії, спектрофотометрії, флуоресцентної спектроскопії, кінетичний аналіз (розрахунок характеристичних констант ферментативної реакції та параметрів суперпреципітації).

Творчий доробок складає понад 30 наукових праць.

1. Мединська К.О., Нурищенко Н.Є., Пелюх Л.І., Шелюк О.В. ATP-азна активність актоміозинового комплексу скелетних м’язів кроля за дії ультразвуку // Український біохімічний журнал. – 2012. – Т. 84, № 4. – С. 54-60.

2. Andreichenko K., Medynska K., Shelyuk O., Nurishchenko N., Bogutska K., Prylutskyy Yu. Effect of fullerene C60 on ATPase activity and superprecipitation of rabbit skeletal muscle actomyosin // Biological Motility: Fundamental and Applied Science. – Pushchino: Foton-Vek – 2012. – P. 13-16.

3. Мединська К.О., Шелюк О.В., Літюга В.В., Омельянюк В.С. Дослідження структурних характеристик та визначення ступеня пошкодження окисно-модифікованого актоміозину скелетних м’язів кроля за дії ультразвуку // Фізика живого. – 2010. – Т. 18, № 1. – С. 164-167.