Друк PDF

Провідний інженер

Сфера наукових інтересів: дослідження структурно-функціональних характеристик скоротливих білків скелетних, серцевих та гладеньких м»язів.

Закінчила біологічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Автор понад 40 наукових праць.

1. Вплив оксиду азоту на функціональну активність скорочувальних білків серцевого м’яза //  Проблеми регуляції фізіологічних функцій. Вісник Київського університету імені Тараса Шевченка. – 2000. – Вип.6. – С.65-69.

2. Influence of caldesmon on phosphorylation of myosin regulatory liht chains in smooth muscles / J. Neurophysiology. - 2003. - V.35, №3/4 - P.338.( в співавторстві),

3. Actomyosin superprecipitation under oxidative  modification and action of continuous ultrasound with different intensities //Biologigical motility. From fundamental achievements to nanotechnologies. – Pushchino 2010.- P. 239-242.( в співавторстві),