Орловська Галина Михайлівна

Провідний інженер
Орловська Галина Михайлівна

Тел. (+380 44) 4170318

Сфера наукових інтересів: екологія вірусів, віруси сільськогосподарських рослин, віруси декоративних рослин, діагностика та профілактика вірусів соняшнику

Освіта

1977 -1983 – Київський національний ордена Леніна університет імені Т.Г. Шевченка

Місце роботи
1976- по теперішній час робота в” Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
1985 – робота в “Проблемній лабораторії синтетичних і антимікробних речовин” біологічного факультету.
1998 – робота в НДЛ імунологічних та вірусологічних проблем біотехнології кафедри вірусології, біологічного факультету.
2010 – провідний інженер Науково дослідної лабораторії “Екології вірусів та діагностики вірусних захворювань” ННЦ “Інститут біології” Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Нагороди, почесні звання, участь у професійних спілках

Член Українського товариства мікробіологів
Ветеран праці КНУ