Дуніч Аліна Анатоліївна

Молодший науковий співробітник
Дуніч Аліна Анатоліївна

телефон: (+380 44) 258 32 40
Сфера наукових інтересів: віруси лікарських рослин, біологічно активні речовини у вірусінфікованих лікарських рослинах, антидіабетичні рослинні препарати, фізіологія хворої рослини, космічна фітовірусологія

Освіта:
2006 – магістр біології за спеціальністю «Мікробіологія та вірусологія», Київський національний університет імені Тараса Шевченка
2006-2009 – аспірант кафедри вірусології, ННЦ «Інститут біології», Київський національний університет імені Тараса Шевченка
2010 – кандидат біологічних наук за спеціальністю «Вірусологія»
Місце роботи:
2000-2006 – студентка біологічного факультету, Київський національний університет імені Тараса Шевченка
2010 – молодший науковий співробітник, кафедра вірусології, ННЦ «Інститут біології», Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Публікації:
- Число публікацій у профільних журналах: 15
- Участь у наукових конференціях чи конгресах (кількість тез доповідей): 40
- Патент -1
1. Koreneva A. A., Mishchenko L. T., Gankovych N. M., Skrypov V. G. Viral diseases of medicinal herbs in Ukraine // Human and nature safety. Kauno, Republic of Lithuania: Akademija, 2007. – P. 87–91.

2. Mishchenko L., Reshetnyk G., Koreneva A. Plant Reaction on the influence of Antistress Substances in Simulated Microgravity // Journal of Gravitational Physiology. – 2008. –Vol. 15, № 1. – P. 185–186.

3. Міщенко Л. Т., Коренєва А. А., Молчанець О. В., Бойко А. Л. Виявлення збудників вірусних інфекцій лікарських рослин в Україні // // Мікробіологічний журнал. – 2009. – Т. 71, № 3. – С. 65–71.

4. Дащенко А.В., Дуніч А.А., Міщенко Л. Т. Вплив вірусної інфекції на елементний склад рослин ехінацеї пурпурової // Таврійський науковий вісник. – 2010. – Вип. 71, Ч.2. – С.130-138.

5. Міщенко Л. Т., Дуніч А.А., Дащенко А. В. Вплив вірусної інфекції на вміст фотосинтетичних пігментів у рослинах лофанту анісового // Вісник аграрної науки. – 2011. - № 1. – С. 28-30.