Шановні випускники медичних, педагогічних,

лісотехнічних та аграрних коледжів!

Навчально-науковий центр «Інститут біології»

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

запрошує тих, хто має диплом молодшого спеціаліста,

здобути сучасну вищу біологічну освіту в нашому інституті

 

 

Повідомляємо, що в 2013 році на другий курс заочного відділення ННЦ «Інституту біології» буде проводитися набір на 2-й курс за результатами вступного екзамену. Приймаються особи, які мають диплом за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» за спорідненими спеціальностями (у тому числі випускники медичних, педагогічних, лісотехнічних, аграрних коледжів тощо). Звертаємо Вашу увагу, що в 2013 році вперше набір буде проводитись, як на контрактній, так і на бюджетній, основі.

Початок прийому заяв та документів – 1 липня, завершення – 6 серпня 2013 року.  

Консультація перед іспитом відбудеться 6 серпня 2013 року ( 16.00 ауд. 212 корпус ННЦ «Інституту біології»)

Вступний іспит відбудеться 7 серпня 2013 року ( 9:00 ауд. 212 корпус ННЦ «Інституту біології»).  Зарахування вступників на місця державного замовлення – 11 серпня 2013 року, за кошти фізичних та юридичних осіб (на контрактній основі) – до 25 серпня 2013 року.

Особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, можуть продовжити навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр» (два роки нвчання) або «спеціаліст» (один рік навчання).

Перелік напрямів для прийому на навчання осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, для здобуття освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліста, магістра спеціальністю: мікробіологія, біологія, вірусологія, біохімія, біофізика, зоологія, ботаніка, генетика, фізіологія рослин, фізіологія  людини і тварин, цитологія і гістологія, імунологія. Звертаємо Вашу увагу на те, що у 2013 році відкривається нова спеціальність - лабораторна діагностика біологічних систем.

Під час сесій студенти заочного відділення забезпечуються комфортабельними гуртожитками

Директор ННЦ "Інститут біології"  професор Остапченко Людмила Іванівна

 

З більш детальною інформацією Ви зможете ознайомитись на сайті ННЦ «Інститут біології»

www.biology.univ.kiev.ua