Алексієнко Вадим Романович

Кандидат біологічних наук, доцент кафедри зоології 

Алексієнко Вадим Романович                                        

телефон:   +38044 521-3239 
mail to: r
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сфера наукових інтересів: Основні напрямки наукових досліджень пов’язані з розробкою та удосконаленням методик штучного відтворення господарчо цінних видів риб (короп, білий амур, білий та строкатий товстолоби, канальний сом, форелі, рибець тощо) та вивченням  екологічних особливостей гідробіонтів, як в прибережних зонах прісноводних водойм, так і у відкритих водах Південного океану.

Читає спецкурси: "Зоологія хордових", "Сучасна система риб", "Практична іхтіологія", "Спеціальна іхтіологія", снови аквакультури", абораторні заняття і польова практика з загальної зоології", "Великий спецпрактикум з зоології хребетних".

 

 

Балан Павло Георгійович

Кандидат біологічних наук, доцент кафедри зоології

Балан Павло Георгійович                                           

Народився 31 травня 1959 року  у м. Києві 

Напрямки наукової діяльності: фауна та систематика мезостигматичних кліщів, екологія ґрунтових мікроартропод. Ним детально вивчений видовий склад кліщів-церконід України та інших регіонів Євразії, описано новий рід, 3 нові підроди та 20 нових видів. Брав участь у розробці та впровадженні концепції вивчення біогенної міграції радіонуклідів, що виникли внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, вивченні впливу різних методик оброблення ґрунту на ґрунтових мікроартропод.  

Нормативні курси: «Зоологія безхребетних», «Екологія»

Спецкурси: «Основи ґрунтової зоології», «Арахнологія та карцинологія», «Ентомологія», «Гельмінтологія», «Систематика тварин», «Спеціальна екологія»

   

Кілочицький Петро Якович

Доктор біологічних наук, професор

 

Кілочицький Петро Якович

 

 

 

Сфера наукових інтересів: вивчення мікроспоридій-паразитів кровосисних комарів фауни України.

Читає нормативні курси: 

та спецкурси: "Загальна паразитологія", «Зоонози» 

 

 

 

 

 

Лопарев Сергій Олександрович

Кандидат біологічних наук, доцент кафедри зоології

Лопарев Сергій Олександрович

 

Сфера наукових інтересів: вивчає проблеми адаптації птахів до антропогенізації ландшафтів, зокрема, екологічну роль воронових птахів, їх міграції і зимівлі; зимівлі водоплавних та навколоводних птахів у антропогенних ландшафтах; вплив різних форм антропогенного навантаження на птахів, рептилій та риб; морфологічні та екологічні пристосування птахів; зміни населення птахів територій, що охороняються.

Читає спецкурси: "Історичний розвиток тваринного світу", "Зоогеографія"«Фауна України», «Еволюційна морфологія тварин», «Технологія утримання тварин», «Лабораторний практикум», «Біологія промислових тварин» , «Батрахогерпетологія»

 


Сторінка 1 з 2