Питання-Відповідь
Задати питання

Лого ННЦ "Інститут Біології"(на сайті http://biology.univ.kiev.ua) – офіційне ? (використовується на бланках ННЦ "Інститут Біології" ) чи дизайнерське рішення? Поясніть будь ласка.

Это и дизайнерское решение и официальный логотип (в самом ближайшем будущем).

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Здравствуйте,хотелось бы узнать принимаете ли вы иностранных студентов?Если да,то каким образом?

См. выше.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Здравствуйте.Я хочу узнать что нужно для поступления на кафедру " Кафедра фізіології людини і тварин" и изучать физиологию мозга. И влияет как то диплом спорт училища и на данный момент студентка Академии Физкультуры г.Харьков - 2-ой курс. И что нужно для поступления на бюджетную форму. Спасибо.

Добры день. Поступить учиться на кафедру физиологии Вам можно только в магистратуру и при условии, что у вас биологическое направление. Зачисление в магистратуру на бюджетное обучение осуществляется а основе результатов тестовых экзаменов по биологии на конкурсной основе.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Здравствуйте,хотелось бы узнать принимаете ли вы иностранцев?Если да,то каким образом:через вступительные экзамены или собеседование? Когда у вас ближайшие дни открытых дверей? Заранее спасибо:)

Добрый день. Студенты с других стран принимаются только на платную форму обучения. Более подробная информация по телефону 044 521-35-92 (Заступник директора з навчальної роботи к.б.н., доц. Подобайло Анатолій Віталійович)

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Маю питання до адміністрації інституту. Я є співробітником Інституті біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН. Працюю в інституті з 2010 року, атестована на посаді старшого наукового співробітника. У 2006 році я захистила кандидатську дисертацію «Еколого-біологічні особливості аренних соснових лісів Присамар'я Дніпровського» за спеціальністю 03.00.16 – екологія на кафедрі геоботаніки, ґрунтознавства та екології Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара (Дисертація стосується станів біогеоценозів та їх горизонтальної (парцелярної) організованості на прикладі аренних соснових лісів). Маю більше 50 наукових праць, за останні два роки – 11, з них 3 самостійні (всі у фахових виданнях біологічного напряму). Я мала надію здобути вчене звання «старшого наукового співробітника», але на жаль в Інституті біоенергетичних культур і цукрових буряків не має фахівців з екологічного напряму. Я зверталась в Інститут агроекології НААН де були готові мені допомогти, але всі мої наукові праці видані у фахових біологічних виданнях, а для агроекології вони повинні бути видані у фахових сільськогосподарських виданнях. В результаті склалася така ситуація, що я можу розраховувати, на даний час, тільки на сприяння в цьому питанні такої установи, яка має біологічне (не сільськогосподарське) спрямування і, крім того (що важливо), має достатню кількість фахівців з екології. Отже, чи може моя установа звернутися в ННЦ «Інститут біології» та КНУ ім. Тараса Шевченка з проханням про розгляд моєї справи на здобуття вченого звання «старший науковий співробітник».

Так, отримати звання «старшого наукового співробітника» з біологічного напряму принципово можливо, але це питання маєте вирішити в першу чергу у своєму відділі кадрів і адміністраці, які повинні дати формальну згоду. А потім звертатися до нас. Варто звернутися до завідувача нашої кафедри «Екології» Лукашова Дмитра Володимировича , тому що така бюрократична справа буде проходити через його кафедру.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Добрый день, хотел бы поинтересоваться возможностью получения "второго высшего" биологического образования. В 2011 году закончил НУБиП Украины (бывш. НАУ, аграрный)получил квалификационный уровень "Специалист". В 2012 получил квалификационный уровень "Магистр" специальность ветеринарная медицина.

Ответ на поступивший вопрос:

Да, получить второе образование возможно, но это компетенция Института последипломного образования (см. http://www.ipe.univ.kiev.ua/ ).

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Добрый день. Я студент третьего курса факультета кибернетики КНУ им. Шевченко, почти ваш сосед. Хотелось бы узнать, есть ли возможность обучения на заочной основе на вашем факультетом параллельно с очным там, где я уже учусь?

Теоретически, это возможно. Однако следует помнить, что заочное обучение у нас осуществляется только на коммерческой основе.

Если Вы все еще не перехотели обучатся на заочном отделении, то добро пожаловать к нам в Институт биологии. В администрации Института можно узнать все подробности поступления на заочное отделение. Это не трудно. Тем более что это совсем рядом, на другой стороне нашей общей «поляны».


Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Здравствуйте,после получения диплома вашего института,он действителен на территории России? Заранее спасибо.
Ксения, дорый день. Да, диплом нашего университета действителен в России. Наш ВУЗ является флагманом высшего образования в Украине. Более подробно о взаимном признании дипломов можно посмотреть в Договоре между украинской и российской сторонами - http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/643_212
Вам допомогла ця інформація? Так Ні
доброго дня. в мене запитання стосовно курсів ІФА та ПЦР. для кого вони призначені і як потрапити на них? Дякую.

Курси з ІФА і ПЛР проводяться періодично. Заняття починаються після набору мінімальної кількості слухачів. Слідкуйте за об’явами . За проведення курсів відповідає Діагностична лабораторія. Завідувач лабораторії Преображенська Тамара Дмитрівна, кімн. 228 в ННЦ «Інститут біології».

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Доброго дня. Чи можна узнати, коли відбудеться найближчий "День відкритих дверей"? Дякую.

День відкритих дверей - на весняних канікулах в середу або в  п’ятницю. Слідкуйте за новинами на нашому  сайті.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Сторінка 1 з 7