Питання-Відповідь

Шановний відвідувач.
Ви маєте можливість задати будь-яке питання будь-кому з адміністрації чи викладачів ННЦ «Інститут біології» і отримати офіційну відповідь.


Увага! Адміністратор сайту має право блокувати запитання, які є некоректними і образливими.

Задати питання

Добрий день. Підскажыть будь-ласка чи можливо перевестися до вас з іншого вузу та що для цього потрібно.

У відповідь на Ваше питання одаю інструкцію з порядку поновлення та переведення студентів.
Заст. директора А.В.Подобайло

Скачати

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Для поступления на Биохимию какие предметы нужно сдать на тестировании? Когда будет проводиться Олимпиада 2013 для школьников?

Миколо.

Судячи з питання, Ви збираєтеся вступати на 1 курс бакалаврату. На зовнішньому незалежному тестуванні вам слід скласти 1)бологію, 2)укр.мову 3)фізику, або хімію на вибір. Олімпіада 2013 зараз в розпалі. Роботи заочного туру прийаються до 31 березня. Очний тур відбудеться 14 квітня. На спеціалізацію "біохімія" розподіляємо студентів біолгів на 2 курсі.

Якщо ж ви все-таки вступаєте в магістратуру на спеціальність 8.04010205 "Біохімія" на основі диплома бакалавра, то ви маєте здати іспити з біології та іноземнорї мови.

Заст. директора А.В.Подобайло

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Скажіть, будь ласка, чи враховується при всупі на магістратуру отримувана раніше президенська степендія; на екзамен з біології тести беруться із збірника, що є на сайті, чи подібні; чи є подібний збірник тестів з англ. мови; яка кількість місць держ. замовлення та контрактних магістрів?

Президентська стипендія при свтупі в магістратуру не враховується. Програма вступного іспиту з біології формується на основі програм номативнвх курсів бакалаврату. Зараз готується до друку збірник запитань, який протягом місяця буде виданий. Тести з англійської мови оприлюднені на сайті Інституту філолоігї. Осбяги планів прийому в доданому файлі.

Заст. директора А.Подобайло

Осбяги планів прийому

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Доброго дня! скажіть, будь-ласка, чи є безкоштовне державне заочне відділення в магістартурі біофаку? Всього доброго=).

Безкоштовного заочного відділення немає.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, в якій формі буде проводитися випускний іспит з біології для бакалаврів? Це будуть розгорнуті питання чи тести? Туди входитимуть теми відповідно до обраної кафедри чи вся біологія?

Програма випускного іспиту для бакалаврів біологів сформована на основі 4-х дисциплін: екологія, БІР, мікробіологія, біохімія. Іспит буде тестовий. Програма іспиту буде оприлюднена найближчим часом.

Заст. дирекотра А.Подобайло

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Добрый день! Сколько бюджетных мест отдельно на специалиста и в магистратуру по специальности "Физиология человека и животных"? И сколько стоит оплата года магистратуры и специалиста?

На спеціальність "Фізіологія людини і тварин" Міносвіти погодило план прийому в магістратуру на денну форму навчання 10 бюджетних місць. На спеціаліста місця на денну форму не заплановані заплановані 3 контрактні місця на заочну форму навчання. Вартість навчання на контракті заочна - 11000грн, стаціонар - 15000 грн. Вартість контракту переглядається планово-фінансовим фідділом в травні місяці, тому можливі зміни.

Заст. директора А.Подобайло

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Скажіть, будь ласка, де КОНКРЕТНО можна працювати після закінчення Кафедри загальної та молекулярної генетики? І чи взагалі реально потрапити на практику в науково-дослідні інститути інших держав?

Працювати в Україні можна де завгодно, де знайдете місце ! Як правило, це Науково-дослідні інститути і лабораторії, в тому числі і закордоном.

Потрапити на практику за кордон реально взагалі, і не тільки з кафедри загальної і мол. генетики. Але все залежить виключно від Вашого бажання і вміння вчитись і працювати. Українців взагалі добре беруть в різні лабораторії за кордоном, тому що вміємо гарно працювати і вирішувати нестандартні задачі.

Більш детально – заходьте на кафедру і спокійно питайте завідувача і викладачів.

Віктор Мартинюк

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Доброго дня! Питання стосовно вступу до магістратури: можливим є складання іспиту лише з англійської мови чи можна обрати французьку або німецьку? А також чи є завдання з іноземних мов певним чином стандартизованими? Дякую.

При вступі в магістратуру можна обрати французьку, чи німецьку мову. Слід подати відповідну заяву до приймальної комісії. Програма та зразки питань оприлюднені на сайті Інституту філології. Увага! Там окремі програми вступних для гуманітаріїв та для природничників.

Заст. директора А.Подобайло

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Добрый день. Скажите, пожалуйста, можно ли присылать ответы на олимпиаду 2013 на русском языке?

Відповіді на Олімпіаду 2013 можна подавати російською мовою.

Заст. директора А.Подобайло

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Добрый день, скажите, пожалуйста, что будет написано в дипломе бакалавра и магистра, если я пойду на кафедру генетики? Будет ли право преподавания в школах и ВУЗах?

У всіх випускників бакалаврів ННЦ "Інститут біології" , що навчались за напрямом "біологія", незалежно від спеціалізації в дипломі буде написано: Бакалавр біології. Кваліфікація 3211 Лаборант в галузі біологічних досліджень; 3119 Стажист-дослідник в налузі біології. У магістрів генетиків буде записано: Магістр. Спеціальність 8.04010209 "Генетика". Кваліфікація 2211 молодший науковий співробітник (біологія); 2211.2 генетик.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Сторінка 2 з 7