Питання-Відповідь

Шановний відвідувач.
Ви маєте можливість задати будь-яке питання будь-кому з адміністрації чи викладачів ННЦ «Інститут біології» і отримати офіційну відповідь.


Увага! Адміністратор сайту має право блокувати запитання, які є некоректними і образливими.

Задати питання

Добрий день. Підкажіть будь - ласка, чи буде ще відкрита спеціальність "ботаніка" для вступу до аспірантури в цьому році?

Про можливості вступу в аспірантуру на кафедрі ботаніки краще спитати наживо у завідувача кафедри проф. Ігоря Юрієвича Костікова (тел.+38 (044) 521-33-36 )

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Чи є складання вступних іспитів обов'язковим?

Встіпні іспити складають обітурієнти, що вступають на магістра, спеціаліста, та бакалавра заочної форми навчання. Абітурієнти, що вступають на бакалавра стаціонару, подають результати ЗНО.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Доброго дня! Скажіть будь-ласка, де можна дізнатись повний перелік вимог (за новими правилами)до документів, рецензентів,статей, дисертації, автореферату тощо на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук

Відповідь:

Цю інформацію можна узнати у будь-якого секретаря спеціалізованих рад, або у секретаря Науково-дослідної частини університету.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Я збираюсь в цьому році подавати до вашого ВУЗу документи на заочне відділення і в мене є такі запитання: скажіть будь ласка на який курс ви приймаете, якщо я закінчила мед.коледж і в мене в дипломі написано бакалавр медицини(лабораторна діагностика)? Та яка форма вступних іспитів для заочників, це буде співбесіда чи тести з біології?

Марино!

На зочне відділення ми приймаємо випускників медичних коледжів на 2-й курс. Вступний іспит з біології. ЗНО не потрібне.

Заст.директора А.Подобайло

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Доброго дня !Я в 2012 році закінчила ЛНУ ім Івана Франка біологічний факультет зі спеціальністю "екологія,охорона навколишнього природного середовища",здобула кваліфікацію магістр.Скажіть будь ласка чи можу я вступити в КНУ ім. Т. Шевченка в інститут біології на магістратуру кафедри біохімії,мікробілогії чи генетики???чи взагалі можлива така перекваліфікація?скільки років треба вчитись?яка оплата?і чи існує заочна форма?
Вступити в магістратуру за вказаними Вами спеціальностями можливо, якщо у Вас диплом бакалавра за нарямом "БІОЛОГІЯ", якщо є диплом бакалавра за напрямом "екологія", то на даний час ми Вас не зможемо прийняти.
Заочна форма навчання в нас є. Вартінсть року навчання на даний час на стаціонарі 15000, на заочній формі - 11000 за рік. Навчання в магістратурі - 2 роки.
Зараз йде судовий процес між Києво-Могилянкою та Міносвіти щодо можливості вступу в магістратуру на основі бакалавра з іншими напрямами. Однак, суд не закінчився.
Заст. директора А.Подобайло
Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Я учусь на 2 курсе биологического факультета в ХНУ. Возможно ли перевестись к Вам на 3 курс на бюджетное место? Как решать вопрос с практикой, если у меня после 1 и 2 курса практика по ботанике и зоологии, а спецпрактики еще не будет. А также, каким образом, можно написать заявление о распределении на конкретную кафедру? Спасибо.
Вам треба скласти литню сесію, взяти академдовідку та подати заяву про переведення в приймальну комісію КНУ ім. Т.Шевченка, яка буде працювати орієнтовно з 10 червня в приміщенні ННЦ "Інститут біології". Практики перейдуть в академрізницю. В разі позитивого вирішення Вашого питання, напишете заяву на кафедру, на яку забажаєте. На бюджетне місце Вас зарахують, якщо таке вільне буде. На даний час, подав на відрахування 2-х бюджетників.
Заст. директора А.Подобайло
Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Добрый день! Сколько бюджетных мест на магистратуре по специальности "Биохимия"? И сколько стоит оплата года магистратуры?
В магітратуру на спеціальність "Біохімія" заплановано 34 бюджетних місця. Вартість навчання на даний час 15000грн за рік.
Подобайло
Вам допомогла ця інформація? Так Ні
доброго дня! як здійснюється "вступ" на заочне навчання? ( магістратура, спеціалітет)? як здійснюється оплата? Одразу за рік, за семестр чи є можливість розбити оплату на менші суми, наприклад, вносити помісячно?

Вступ на заочне здійснюється за тими ж правилами, як і на стаціонар. Майбутні магістри складають біологію, іноз. мову та враховується бал диплому. Спеціалісти складають лише білогію + середній бал диплому. Оплата така ж як і в контрактників бакалаврів. На даний час - 12000 грн за рік. Можна заключити контракт і на помісячну, і на посеместрову оплату.
Заст. директора А.Подобайло

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Доброго дня! Скажыть , будь-ласка, чим відрізняється спеціаліст від магістра? ( окрім набору спецкурсів)?

Спеціаліст навчається 1 рік, а магістр - 2 роки. Спеціалісти не можуть вступити до аспірантури в наш уріверситет, їм доведеться попрацювати, заробити трудовий стаж для отримання такого права.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Здравствуйте! Скажите , пожалуйста , есть ли у меня возможность поступить на первый курс по специализации Молекулярная генетика -на бюджетной основе , если я уже 12 лет как закончила школу. Какие экзамены сдавать? Если тестирование, то оно платное или нет, и нужно ли на него регистрироваться , и где?.Заранее спасибо за ответ!

Жанна. Ви можете вступити на навчання за напрямом "Біологія" на освітньо-кваліфікаційний рівень "бакалавр". В ході навчання з 2-го курсу починається спеціалізація. В т.ч. набирають студентів і на кафедру загальної та молекулярної генетики. Вам треба пройти ЗНО: біологія, укр. мова та літератута і за вибором хімія або фізика.
Заст. директора А.В.Подобайло

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Сторінка 3 з 7