Питання-Відповідь

Шановний відвідувач.
Ви маєте можливість задати будь-яке питання будь-кому з адміністрації чи викладачів ННЦ «Інститут біології» і отримати офіційну відповідь.


Увага! Адміністратор сайту має право блокувати запитання, які є некоректними і образливими.

Задати питання

Доброго дня! В мене питання, які основні вимоги для отримання червоного диплому бакалавра у 2013 році? Враховуються лише іспити, чи й заліки?

На червоний диплом можуть претендувати студенти, які мають відповідні високі показники з іспитів і заліків, а також які мають наукові публікації, брали участь у конференціях та/або займали призові місця на олімпіадах.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Могу ли я,после окончания химического факультета , имея диплом бакалавра по специальности "Биохимия" поступать в магистратуру КНУ им. Тараса Шевченко на специальность "Биохимия"?

Нет, не можете, так как у вас базовое образование будет по направлению «химия». Поэтому Вы можете поступить в магистратуру по специальности «биохимия» в какой-нибудь университет, где на химическом факультете готовят специалистов-биохимиков, но по направлению «химия». Точно так же физики не могут поступить к нам на биофизику. К сожалению это такие «неевропейские» правила, установленные Министерством. Но… Вы можете поступить в Институт высоких технологий, который на особом «экспериментальном» положении и принимает всех желающих, не зависимо от направления базового образования.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Доброго дня. На сторінці результатів модулів по біотехнологій 4 курсу і біохімії 3 курсу є завдання на 5 балів. Для кого і для чого воно, та на що впливає?

Завдання для 3го курсу. Додаткові 5 балів. Приносити в письмовому вигляді в 301каб. на 11 січня.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Скажіть будь ласка, коли будуть результати з біохімії для 3-го курсу?

Результати уже выложены. Можно посмотреть здесь.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Чи перекриває оцінка 5 оцінку 3 за екзамен щоб була стипендія?

Перекриває. Середній бал за іспитами має бути не менший за 4,0, при всіх успішно складених заліках.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Скажите, пожалуйста, в этом году будет тринадцатая стипендия?

В адміністрації Університету розмов про 13-у стипендію поки що не було. Але як що станеться, то буде всім новорічний сюрприз. : - )

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Здравствуйте.Подскажите,пожалуйста,какие вступительные экзамены сдает абитуриент при поступлении на квалификационный уровень "Магистр" в 2013?

В магістратуру вступник здає біологію, іноземну мову, враховується також бал додатка до диплома.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Добрый день!Скажите, а возможно ли получить второе высшее образование по специальности биология? первое образование- магистр , специальность- промышленная биотехнология. Если да, то какой срок обучения и стоимость соответсвенно. Спасибо.

Післядипломна освіта за напрямом "біологія" в Київському національному університету імені Тараса Шевченка не здійснюється. У Вашому випадку, можливо вступити на заочну форму навчання. Вартість навчання на заочному відділенні - 11000 грн. Магістратура - 2 роки.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Чи буде набір 2013 на магістратуру на кафедру екології та охорони навколишнього середовища.

В 2013 році набору в магістратуру на кафедру екології та охорони навколишнього середовища не буде.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Добрий день. Який термін навчання на заочному відділенні? Мене цікавить і бакалавр, і спеціаліст, і магістр. Дякую.

Термін навчання на заочному відділенні – 6 років. Останній 6-й рік – навчання на спеціаліста. Якщо магістр, то навчання загалом буде тривати 7 років.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Сторінка 5 з 7