Питання-Відповідь

Шановний відвідувач.
Ви маєте можливість задати будь-яке питання будь-кому з адміністрації чи викладачів ННЦ «Інститут біології» і отримати офіційну відповідь.


Увага! Адміністратор сайту має право блокувати запитання, які є некоректними і образливими.

Задати питання

Доброго дня, в мене запитання стосовно курсів по методах культивування клітин. Скільки коштує навчання, скільки триває і чи можливмй набір студентів у найближчий час? Як часто проводяться заняття? Дякую.

За проведення курсів відповідає Діагностична лабораторія. Завідувач лабораторії Преображенська Тамара Дмитрівна, кімн. 228 в ННЦ «Інститут біології». Тел. 044 521367; моб. 0674452857

Будь ласка, телефонуйте і запитуйте наживо.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Чи будуть випсукні бакалаврські екзамени зараховуватися як вступні на магістратуру як було раніше? Чи вже відомі дати складання випускних та вступних іспитів?

Ні, не зараховуються. Іспити в магістратуру є окремими і незалежними від попередніх результатів іспитів.

Точні дати складання іспитів будуть відомі у наступному семестрі.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Скільки коштує заочне навчання на магістратурі? ( 5 та 6 курс)?

Навчання в магістратурі коштує 15000 грн на рік.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Доброго дня! Я студент 4 курсу, планую вступати на магістратутру. Які вимоги для вступу в 2013 році? Який конкурс на магістратуру?

Вимоги в для вступу в магістратуру в 2013 році принципово не зміняться. Конкурс залежить від того, на яку спеціальність Ви йдете, але традиційно він у нас високий. При вступі в магістратуру бажано мати не тільки високий середній бал, але й публікації (як мінімум, тези доповідей на конференціях, але краще, якщо будуть статті). Головним моментом при вступі в магістратуру – серйозна підготовка до іспитів. Часто про це студенти забувають, вважаючи, що отримавши диплом бакалавра,  вони вже все добре знають.    

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Доброго дня. В мене є запитання стосовно вступу на кафедру екології та охорони навколишнього середовища. Які предмети потрібно здавати на ЗНО?
В минулому році правила прийому були такими: http://biology.univ.kiev.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=185&Itemid=57
Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Доброго дня. Я задавала питання стосовно курсів ІФА. Дякую за відповідь. Хотіла б уточнити можливість запису на ці курси студентів КПІ. Чи це не має значення? Які критерії набору?

Курси з ІФА і ПЛР проводяться періодично. Навчання на цих курсах можуть проходити всі бажаючі!!! Обмежуючих критеріїв – немає! Заняття починаються після набору мінімальної кількості слухачів. Слідкуйте за об’явами . За проведення курсів відповідає Діагностична лабораторія. Завідувач лабораторії Преображенська Тамара Дмитрівна, кімн. 228 в ННЦ «Інститут біології». Тел. 044 521367; моб. 0674452857

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Доброго дня. Чи можна узнати, коли відбудеться найближчий "День відкритих дверей"? Дякую.

День відкритих дверей - на весняних канікулах в середу або в  п’ятницю. Слідкуйте за новинами на нашому  сайті.

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
доброго дня. в мене запитання стосовно курсів ІФА та ПЦР. для кого вони призначені і як потрапити на них? Дякую.

Курси з ІФА і ПЛР проводяться періодично. Заняття починаються після набору мінімальної кількості слухачів. Слідкуйте за об’явами . За проведення курсів відповідає Діагностична лабораторія. Завідувач лабораторії Преображенська Тамара Дмитрівна, кімн. 228 в ННЦ «Інститут біології».

Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Здравствуйте,после получения диплома вашего института,он действителен на территории России? Заранее спасибо.
Ксения, дорый день. Да, диплом нашего университета действителен в России. Наш ВУЗ является флагманом высшего образования в Украине. Более подробно о взаимном признании дипломов можно посмотреть в Договоре между украинской и российской сторонами - http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/643_212
Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Добрый день. Я студент третьего курса факультета кибернетики КНУ им. Шевченко, почти ваш сосед. Хотелось бы узнать, есть ли возможность обучения на заочной основе на вашем факультетом параллельно с очным там, где я уже учусь?

Теоретически, это возможно. Однако следует помнить, что заочное обучение у нас осуществляется только на коммерческой основе.

Если Вы все еще не перехотели обучатся на заочном отделении, то добро пожаловать к нам в Институт биологии. В администрации Института можно узнать все подробности поступления на заочное отделение. Это не трудно. Тем более что это совсем рядом, на другой стороне нашей общей «поляны».


Вам допомогла ця інформація? Так Ні
Сторінка 6 з 7